Diamentowe Zaręczyny to niepowtarzalny pakiet, który zostanie w Państwa pamięci na całe życie.

Połączyliśmy specjalnie dla Państwa najlepsze elementy z dwóch światów -  Pakiet "Wyjątkowa Rocznica w SPA" wraz z Platynowym Voucherem.

 Serdecznie zapraszamy do nas !

W pakiecie:

  • nocleg dla dwóch osób w apartamencie
  • nastrojowa dekoracja apartamentu świecami oraz butelka szampana
  • zmysłowy masaż gorącą czekoladą dla dwojga
  • romantyczna kolacja przy świecach z lampką czerwonego wina przy nastrojowej muzyce
  • śniadanie na życzenie „serwowane do łóżka” lub standardowe w formie bufetu szwedzkiego podawane w restauracji hotelowej w godz. 7.00-10.00
  • Voucher Platyna o wartości 500 zł na zabiegi w SPA, termin ważności wynosi 2 miesiące od dnia zakupu pakietu Diamentowe Zaręczyny
  • Opcjonalnie - przy podpisaniu umowy weselnej u nas - zapewnimy wybraną usługę (nie ujętą w tej ofercie) gratis!

Najczęstszą formą śniadań w naszym hotelu są śniadania w formie szwedzkiego stołu. Przygotowanie posiłku w takiej formie ma wiele zalet zarówno dla samej restauracji jak i dla gości. Możliwość samodzielnego skomponowania dania sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. W skład śniadania hotelowego wchodzą przede wszystkim sery, wędliny oraz warzywa w najróżniejszych postaciach połączone z pieczywem. Do tego soki, dobra kawa i herbata. Nie brakuje również owoców i szerokiego wyboru płatków śniadaniowych z mlekiem oraz serwowanej na ciepło jajecznicy, jajek sadzonych czy kiełbasek. Nasz hotel oferuje gościom szerszy wachlarz propozycji, do których często włączane jest kilka rodzajów omletów i naleśników, zarówno na słodko jak i przygotowanych na ostro. Dla smakoszy bardziej treściwych dań proponujemy żurek, risotto oraz bigos. Kompozycja ta tworzy tak zwane śniadanie pełne.

W przypadku opcji – „śniadanie do łóżka” – prosimy o potwierdzenie w recepcji i podanie preferowanej godziny.

  • Dodatkowo w pakiecie nieograniczony dostęp do strefy wolnego relaksu (basen z przeciw falą, gejzerami wodnymi, sauną fińską i parową).
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria