Dla Grup

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • Komfortową bazę noclegową – 130 miejsc noclegowych, w tym ekskluzywne apartamenty z dostępem do jacuzzi.
 • Królewską salę restauracyjną mieszczącą do 250 osób.
 • Dostojną salę bankietową w stylu angielskim – to idealne miejsce do organizowania kameralnych przyjęć i prowadzenia rozmów biznesowych.
 • Dostęp do bezprzewodowego Internetu.
 • Monitorowany parking.
 • Możliwość wynajmu samochodu służbowego.
 • Ekskluzywny Salon Spa połączony z kompleksem basenowym oraz saunami.
 • Szeroki wachlarz zabiegów kosmetyczno – pielęgnacyjnych na twarz i ciało.
 • Wyśmienita kuchnia, która zadowoli każdego smakosza.

Konferencje

Centrum konferencyjne SPA Hotel Gloria *** to 3 w pełni wyposażone multimedialnie sale konferencyjne położone na parterze, jak i na I piętrze. Łączna powierzchnia zaplecza konferencyjnego wynosi 350 m2, co pozwala nam na przyjęcie jednorazowo do 250 osób w kinowym ustawieniu konferencyjnym.

W cenie wynajmu sali zapewniamy wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów, sympozjów, spotkań biznesowych, tj.: rzutnik multimedialny (współpracuje z laptopem o wejściu VGA (D-SUB), ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon, materiały piśmiennicze oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
Nasz obiekt zapewni komfort i zadowolenie zarówno uczestnikom jak i prowadzącym spotkania, a profesjonalna obsługa będzie stale do Państwa dyspozycji.

Wesela

… Najpiękniejszy dzień w życiu zasługuje na najpiękniejszą oprawę …
Kilkaset przyjęć weselnych, mnóstwo pozytywnych rekomendacji, I miejsce na najlepszą salę weselną w Polsce, tysiące pięknych wspomnień uchwyconych na fotografiach to zaledwie kilkuletni dorobek Sali Królewskiej SPA Hotelu Gloria***. Zadowolonych Par Młodych i Gości Weselnych przybywa. Państwo również możecie znaleźć się wśród nich!

Z przyjemnością pomożemy Państwu w skomponowaniu odpowiedniego menu podczas degustacji, na którą Państwa zapraszamy. Chętnie udzielimy wielu wskazówek dotyczących dekoracji, oprawy muzycznej, fotografii, cukierni, animatorek dla dzieci (współpracujemy z wieloma podwykonawcami), uwzględniając Państwa życzenia co do najdrobniejszych szczegółów.

Studniówka

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodych ludzi, to chwile beztroskiej zabawy w odświętnej atmosferze tuż przed wejściem w dorosłe życie. Zadbajmy wspólnie by maturzyści zapamiętali ten dzień na długie lata. Zapraszamy Państwa do zorganizowania studniówki 2020.

Oferujemy Państwu :

 • wyborne menu,
 • przepiękna sala restauracyjna,
 • niezawodne nagłośnienie,
 • doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych,
 • dwie osoby gratis z klasy z każdej klasy,
 • dla wszystkich uczestników imprezy wstęp do strefy spa następnego dnia gratis.

Święta

PAKIET ŚWIĄTECZNY W SPA HOTEL GLORIA *** 22 – 26 GRUDZIEŃ 2019r.

Pragniecie Państwo spędzić Boże Narodzenie 2019 w rodzinnej, spokojnej atmosferze, a jednocześnie uciec od gorączki świątecznych przygotowań? Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w SPA Hotel Gloria! Zatroszczymy się o domową  atmosferę, pyszną, tradycyjną kuchnię, doskonałe wypieki oraz świąteczne atrakcje!

Korzystając z naszej oferty świątecznych pakietów pobytowych, zagwarantujecie sobie i swoim najbliższym spokojne i radosne święta oraz relaks na najwyższym poziomie. Wśród naszych propozycji znajdziecie między innymi: wyjazd do Lwowa, zabiegi w SPA, tradycyjną kolację wigilijną oraz atrakcje dla najmłodszych.

Sylwester

Powitajmy razem Nowy Rok w SPA HOTEL GLORIA w Przemyślu!

Jaki Sylwester taki cały rok, niech ten Nowy Rok 2020 będzie niezapomniany tak, jak Sylwester w SPA Hotel Gloria!

Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana, w rytmie największych hitów!

Na tą wyjątkową noc nasza kuchnia przygotuje oryginalne i wyszukane menu. Północ przywitamy wspólnym toastem uwieńczonym pokazem sztucznych ogni.

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria