Nocleg Przemyśl - SPA Hotel Gloria
Nocleg Przemyśl - SPA Hotel Gloria, dowiedz się, jak zaplanować podróż.

Nocleg Przemyśl - SPA Hotel Gloria, dowiedz się, jak zaplanować podróż.

Nocleg Przemyśl - SPA Hotel Gloria

Przed wybraniem miejsca noclegowego, jak np. w SPA Hotel Gloria, trzeba ustalić przeznaczenie wizyty. W innym celu przyjeżdżają turyści do hotelu, w innym - goście biznesowi. Gdy Ci pierwsi preferują dłuższy pobyt, drudzy stawiają na jednodobowy, maksymalnie - kilkudniowy nocleg.  

Odmienność przejawia się również w oczekiwaniach co do usług. Rodzina, co do zasady, przeznacza więcej czasu na wizytę np. w strefie SPA, odwiedzi gabinety na masaże lub zabiegi. Zatem statystycznie, goście biznesowi poświęcają nieco mniej czasu na relaks w SPA.

W każdym przypadku - warto zaopatrzyć się przed zameldowaniem w kilka niezbędnych rzeczy. Nocleg w miejscowości Przemyśl z pewnością stanie się bardziej odświeżający, jeśli Goście zaopatrzą się w niezbędne akcesoria kosmetyczne: szczotka, pasta do zębów, maszynka do golenia itp. Na miejscu - zapewniamy w każdym pokoju mydło, szamponetkę, papier toaletowy, ręczniki. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić dział SPA - warto pamiętać o kąpielówkach/kostiumie kąpielowym, klapkach do zabrania ze sobą.

Resztą zajmiemy się my. Zaproponujemy idealny pokój do noclegu w Przemyślu. Ponieważ jeśli nocleg Przemyśl - to oczywiście tylko w SPA Hotel Gloria.

Pozostałe interesujące kwestie zostaną przedstawione w nocleg Przemyśl - blog tematyczny. Miłej lektury.

Pokaż treść Ukryj treść

Nocleg Przemyśl - ścieżka rowerowa
Nocleg Przemyśl - ścieżka rowerowa w zasięgu ręki.

Nocleg Przemyśl - ścieżka rowerowa w zasięgu ręki.

Nocleg Przemyśl - ścieżka rowerowa

W SPA Hotel Gloria, dla osób lubiących amatorsko lub zawodowo zajmować się kolarstwem - znamy rowiązanie:).

Nocleg Przemyśl nie zawsze oznacza pobyt bez sportu. Najlepszy odpoczynek jest wtenczas, gdy nie tylko dusza, ale zarazem ciało odnajdzie równowagę. 

Goście, którzy przyjechali do SPA Hotel Gloria Przemyśl bez roweru - możemy pożyczyć nasz za niewielką opłatą. Wystarczy zgłosić się do recepcji, a reszta pójdzie z płatka:).

W sezonie zimowym, gdy pogoda staje się chłodniejsza i uprawianie kolarstwa jest ograniczone - zapraszamy do basenu.

Kryty basen rekreacyjny w SPA Hotel Gloria Przemyśl to utrzymywane w odpowiedniej temperaturze, filrowane udogodnienie. Po dodatkowe informacje, zapraszamy na stronę: https://hotelgloria.pl/spa

Pokaż treść Ukryj treść

Pokoje Przemyśl - ważne informacje
Dowiedz się więcej, czego oczekiwać. Rodzaje pokoi w SPA Hotel Gloria Przemyśl. Odpocznij wygodnie - nasze noclegi po to własnie są.

Dowiedz się więcej, czego oczekiwać. Rodzaje pokoi w SPA Hotel Gloria Przemyśl. Odpocznij wygodnie - nasze noclegi po to własnie są.

Pokoje Przemyśl - ważne informacje

Pokoje hotelowe, które Państwo oczekują - powinny spełniać określone kryteria, dlatego przedstawimy ważne informacje z tym związane.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia związane z pobytem, należy najpierw wiedzieć, jakie są oczekiwania związane z miejscem noclegowym.

Niewątpliwie, dobór odpowiedniego pokoju pomoże zapewnić wygodny odpoczynek. Przedstawimy zatem poszczególne kategorie pokoi.

Pokój standardowy - idealny korelat ceny i jakości. Jest to czyste, schludne pomieszczenie z TV, biurkiem, łóżkiem modułowym, dostępem do wi-fi. 

Łóżko modułowe może przy połączeniu stać się łóżkiem małżeńskim (z ang.double, podwójnym). Z kolei - te same łóżka mogą stać również oddzielnie (z ang.twin, czyli bliźniacze). Zastaną Państwo również w pokoju standardowym - szafę, pufon (czyt.1 os.sofa), która po rozłożeniu staje się łóżkiem 1 - osobowym. W razie potrzeby kontaktu z nami - wystarczy zadzwonić na dedykowany numer wewnętrzny przez telefon stacjonarny (100-recepcja, 166 - restauracja, 300 - dział SPA). Łazienka składa się z kabiny prysznicowej, lustra, umywalki i toalety. W łazience, do użytku Gości zapewniamy dodatkowo mydło, szamponetki, papier toalety.Prosimy o kontakt z recepcją, gdyby czegoś zabrakło.

Apartament - pomieszczenie zapewniające wyższy komfort pobytu. Są to pokoje o nieco większej ilości m.kw. w porównaniu do pow.wariantu lokalu. Dysponujemy apartamentami z balkonami, wystarczy zapytać recepcję o dostępność. Jakość wykonaniu aparatamentu, wygodna wykładzina, klimatyzacja w standardzie pokoju - zapewnią niezapomnianie wrażenia.

Jeśli chcą Państwo przekonać się, dlaczego SPA Hotel Gloria posiada świetne pokoje, wystarczy odwiedzić Przemyśl. Dalej, po zameldowaniu, zadbamy o udany pobyt.

 


Pokaż treść Ukryj treść

Nocleg Przemyśl - gdzie na Sylwestra?

Wkrótce odbędzie się Sywester 2021/2022 Przemyśl. Pojawia się zatem pytanie-gdzie się wybrać? Postawić na domową imprezę, tzw. parapetówkę, czy odwiedzić interesujący lokal? Postaramy  się podpowiedzieć.

Piszemy to w nadziei, że nie nastąpią ograniczenia związane z COVID-19 co do świętowania Sylwestra. 

Odświętowanie Sylwestra w domu jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w czasach covidowych. Pytanie pojawia się natomiast - czy nie warto poznawać nowych miejsc? Kto zadba o wyżywienie podczas Nowego Roku? No właśnie.

Wstępy na bale sylwestrowe niemal w każdym przypadku są rowiązaniem odpłatnym. Co tak naprawdę kupujemy? Wbrew pozorom - wiele.

  • zdobywamy dodatkowy czas na odpoczynek i zabawę
  • potrawy są przygotowywane dla Ciebie, a nie przez Ciebie
  • serwisem, podawaniem potraw zajmuje się obsługa
  • w cenie wstępu na bal - otrzymujesz również profesjonalną oprawę muzyczną - zespół Lawa podczas Sylwestra 2021/2022 w SPA Hotel Gloria Przemyśl
  • możliwość poznania nowych ludzi lub miłe spędzenie czasu z bliskimi osobami

W SPA Hotel Gloria Przemyśl - otrzymają Państwo na powitanie szampana. Jest to nasza wieloletnia tradycja, nic pod tym względem nie zmieniło się:). Kuchnia zadba o wyśmienite potrawy, związane z tematyką Sylwestra. Nie zapominając o pięknym wystroju sali restauracyjnej, świetnego zespołu muzycznego - zapowiada się naprawdę świetna zabawa.

Więc nie zwlekajcie - rezerwujcie wstęp na bal już teraz:

Kliknij tutaj 


Pokaż treść Ukryj treść

X Przemyska Gala Ślubna
Wydarzenie z 10.10.2021 - działo się

Wydarzenie z 10.10.2021 - działo się

  Nocleg Przemyśl prezentuje - X Przemyska Gala Ślubna

10.10.2021

Mieliśmy przyjemność organizować wraz z Gaja - Salon Sukien Ślubnych,

kolejną, już X edycję Przemyskiej Gali Ślubnej.

Warto nadmienić, iż w przypadku miasta Przemyśl - wszystko na to wskazuje, że byliśmy pierwsi. Staliśmy się pionierami

w prezentacji gali ślubnej w jednym z najstarszych miast. 

Pierwsza edycja została zainicjowana w 2012 roku.

Uczyliśmy się podstaw, poznawaliśmy naszych wystawców, jednocześnie - wyznaczaliśmy ramy i przebieg uroczystości.

Kolejne edycje zmieniały się w toku ewolucji.

Stawaliśmy się lepsi, nadążaliśmy za nowymi trendami, obserwowaliśmy rynek branży weselnej. Cieszymy się z partnerstwa Gaja - Salon Sukien Ślubnych. Jesteśmy pewni, że zapewniają oni wyszkune i nowoczesne rozwiązania dla Pań młodych.

 

 

 

 

Pokaż treść Ukryj treść
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria