Pokój standardowy

Pokoje hotelowe standardowe są przestronne i elegancko urządzone, wyposażone są w łazienkę, TV, internet, telefon. Jest możliwość rozdzielenia łóżka małżeńskiego. Są to komfortowe pokoje, zapewniające wypoczynek i relaks. Urządzone z klasą i smakiem, pokoje standardowe dwuosobowe z osobnymi łóżkami i z łóżkami małżeńskimi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.
W cenę pokoju wliczono: - śniadanie, - kolację - superszybkie łącze wi-fi, - monitorowany parking, - basen rekreacyjny w strefie SPA, - brodzik dla dzieci w strefie SPA, - saunę fińską w strefie SPA, - saunę parową w strefie SPA, - monitorowany parking. Pokój standardowy. Po pierwszej dobie pobytu, istnieje możliwość odpłatnej wymiany pościeli- komplet 30 zł, pojedynczy element-10 zł. Po dwóch dobach albo dłuższym terminie pobytu, wymiana pościeli jest darmowa pod warunkiem wywieszenia wywieszki na klamce z prośbą o posprzątanie. Pokoje hotelowe - wypoczynek i relaks miłego pobytu.
Pokaż treść Ukryj treść Rezerwuj Online już od 199 zł

Apartament

Apartamenty są przestronne i elegancko urządzone pokoje hotelowe, wyposażone są w łazienki, TV, internet, telefon. Urządzone z klasą i smakiem klimatyzowane apartamenty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.
W cenę pokoju wliczono: - śniadanie - obiadokolację - superszybkie łącze wi-fi, - monitorowany parking, - basen rekreacyjny w strefie SPA, - brodzik dla dzieci w strefie SPA, - saunę fińską w strefie SPA, - saunę parową w strefie SPA, - wannę z hydromasażem w strefie SPA, - monitorowany parking. Apartament. Po pierwszej dobie pobytu, istnieje możliwość odpłatnej wymiany pościeli- komplet 30 zł, pojedynczy element-10 zł. Po dwóch dobach albo dłuższym terminie pobytu, wymiana pościeli jest darmowa pod warunkiem wywieszenia wywieszki na klamce z prośbą o posprzątanie.Gwarantowany wypoczynek i relaks. Miejscowość - Przemyśl.
Pokaż treść Ukryj treść Rezerwuj Online już od 279 zł

Apartament deluxe - wanna z hydromasażem

Apartament deluxe jest przestronny i elegancko urządzony, wyposażony w wannę jacuzzi, łazienkę, wannę z hydromasażem, TV, internet, telefon. Są pokoje hotelowe urządzone z klasą i smakiem. Apartament deluxe jest wisienką na torcie. Tutaj odnajdą Państwo wypoczynek i relaks. Dodatkowo klimatyzowany w sezonie letnim. Apartament DELUXE spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.
W cenę pokoju wliczono: - śniadanie, - obiadokolację - wannę z hydromasażem w samym pokoju, - superszybkie łącze wi-fi, - monitorowany parking, - basen rekreacyjny w strefie SPA, - brodzik dla dzieci w strefie SPA, - saunę fińską w strefie SPA, - saunę parową w strefie SPA, - wannę z hydromasażem w strefie SPA, - monitorowany parking. Po pierwszej dobie pobytu, istnieje możliwość odpłatnej wymiany pościeli- komplet 30 zł, pojedynczy element-10 zł. Po dwóch dobach albo dłuższym terminie pobytu, wymiana pościeli jest darmowa pod warunkiem wywieszenia wywieszki na klamce z prośbą o posprzątanie.
Pokaż treść Ukryj treść Rezerwuj Online już od 399 zł
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria