SPA - Basen Przemyśl

SPA Hotel Gloria*** - basen Przemyśl

 

jest jedynym hotelem wśród obiektów noclegowych w Przemyślu, który posiada własny basen rekreacyjny oraz gabinety odnowy biologicznej. Świetnym sposobem na rozluźnienie i lepszy nastrój jest wizyta w basenie od SPA Hotel Gloria Przemyśl. Dla opiekunów z dziećmi - polecamy dedykowany brodzik, znajdujący się tuż obok basenu. W razie dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu z działem SPA.

Basen Przemyśl

wyposażony jest w hydromasaż, gejzery wodne, przeciwfalę, umożliwiając całoroczny aktywny wypoczynek. Na terenie basenu znajduje się brodzik z mini zjeżdżalnią dla pociech. Obiekt jest przystosowany do wymagań osób niepełnosprawnych i udostępniony jest Gościom hotelowym, jak również indywidualnym Klientom.

Ruch na basenie w SPA Hotel Gloria Przemyśl ma na celu polepszyć Państwa zdrowie. Jednocześnie, ma być przyjemnym sposobem spędzania czasu. Temperatura wody w basenie i wannie z hydromasażem wynosi w okolicach 30 stopni Celcjusza.

Godziny otwarcia basenu:

Pn. – Pt. 12:00 – 23:00 / Sob. - Ndz.  9:00 – 23:00

SPA - Voucher

SPA - Voucher Podarunkowy na zabiegi kosmetyczne.

Pomożemy znaleźć Państwu świetny prezent!

Wystarczy ustalić wartość podarunku, w ramach wybranej kwoty obdarowana osoba wybiera dedykowane zabiegi. Obsługa SPA zadba o resztę.

Voucher w dziale SPA to wyjątkowy prezent.

Pasuje na każdą okazję: imieniny, wieczór panieński/kawalerski, rocznice ślubu, Walentynki, Dzień Kobiet, podziękowania dla rodziców lub w dowód miłości dla narzeczonej, żony, bliskiej osoby...a wszystko to w miejscu, gdzie profesjonalizm wychodzi naprzeciwko zadowoleniu Gości, czyli w SPA Hotel Gloria Przemyśl.

Zapraszamy Państwa

do Wellness SPA Hotel Gloria, ul. Sybiraków 31, 37-700 Przemyśl.

Dodatkowe informacje :

tel. 509 831 148

e-mail: spa@hotelgloria.pl

Zabiegi SPA

Hotelowe Centrum odnowy - zabiegi SPA

to pewne miejsce do odpoczynku. Gościom proponujemy

  • kryty basen rekreacyjny
  • brodzik dla dzieci
  • saunę fińska i parową
  • wannę z hydromasażem

W gabinetach bioodnowy zapewniamy zabiegi:

  • antycellulitowe
  • wyszczuplające
  • detoksykujące
  • relaksujące

Wyszukane oferty zaspokoją najbardziej wymagających Klientów.

W gabinetach SPA Hotel Gloria Przemyśl wykonywane są zabiegi dla skór tłustych, problematycznych, dla skór naczyniowych, procedury modelujące, złuszczająco-regenerujące, nawilżające, przeciwzmarszczkowe, dotleniające, na przebarwienia. Generalnie, dysponujemy szerokim zakresem procedur w SPA Hotel Gloria Przemyśl, aby znaleźć, pasujące rozwiązanie. Zapraszamy Państwa do konsultacji ws.ustalenia optymalnych procedur na naskórek.

Uprzejmie przypominamy, że zabiegi na SPA | Tylko rezerwacja tel./@ z wyprzedzeniem

Polecamy również popularne pakiety!

Centrum SPA

Dział SPA - Centrum odnowy

Dział SPA - Centrum odnowy działa na bazie produktów francuskiej firmy kosmetycznej Thalgo, jednej z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych. Preparaty wytwarzane są na bazie morskich ekstraktów alg oraz mułu morskiego. Nasza profesjonalna kadra z troską zadba o potrzeby Klientów, dostosuje pakiety do ich potrzeb i postara się przenieść Ich w krainę spokoju. Polecamy również produkty firmy Bielenda. Gabinety do zabiegów w SPA Hotel Gloria Przemyśl są dobrze wyposażone. Wyszukana dekoracja, ciepłe kolory wnętrz, zapach olejków i świec, relaksacyjna muzyka sprawią, iż poczują się u nas Państwo jak w egzotycznym zakątku świata.

Godziny otwarcia:

Pn. – Pt. 12:00 – 23:00
Sob. - Ndz. 9:00 – 23:00
Telefon komórkowy: +48 509 831 148
E-mail: spa@hotelgloria.pl

Sauny

Na terenie basenu

znajduje się sauna fińska – sucha o niskiej wilgotności z temperaturą powietrza sięgającą nawet 85° – 100°C. W takim środowisku organizm ludzki wydziela olbrzymią ilość potu usuwając toksyny, co wspaniale przygotowuje skórę na przyjęcie produktów odżywczych. Przy zwiększonej temperaturze ciała nawet do 40°C wzrasta częstotliwość oddechów, co powoduje wentylację płuc. Sauna sucha wyrabia odporność na choroby, ma zbawienny wpływ na układ nerwowy. 

W sąsiedztwie ww.sauny - mamy również saunę parową. Generalnie, SPA Hotel Gloria Przemyśl zapewnia Gościom dostęp do aż 3 różnorodnych saun. Aby ustalić, która jest dla Państwa optymalna, polecamy sprawdzić wszystkie trzy, gdy będzie ku temu okazja.

Korzystać też można z sauny: Ruska Bania!

Temperatura i wilgotność w ruskiej bani się znacząco od tych, jakie panują np. w klasycznej saunie suchej, czy saunie parowej. Średnia wilgotność powietrza w łaźni rosyjskiej wynosi ok. 30-50%, czyli znacznie więcej niż w przypadku sauny suchej (ok. 10%). Tak wysoką wilgotność utrzymuje się poprzez polewanie rozgrzanych kamieni wodą. Temperatura w łaźni wynosi około 60-80ºC.

Róznorodne sauny zapewniają możliwość wybrania tych, które spełnią Państwa oczekiwania.

Konsultacja

Konsultacja - SPA Hotel Gloria Przemyśl

Każdy człowiek jest niepowtarzalny niczym nasza skóra.

W zróżnicowany sposób może reagować na upływ czasu, oddziaływanie bodźców zewnętrznych i szkodliwych czynników jak np. stres czy zanieczyszczenie środowiska. Jakie więc kosmetyki pielęgnacyjne będą dla niej odpowiednie?

 Odpowiedź znają kosmetyczki SPA po przeprowadzeniu analizy stanu skóry. Doradzą skuteczne procedury i preparaty. Dzięki wartościowym składnikom i technikom kosmetycznym - skóra na nowo się obudzi, odkrywając piękno.

Informacja o basenie
Informacja o basenie, zbiorczy zestaw danych dot.stanu wody.

Informacja o basenie, zbiorczy zestaw danych dot.stanu wody.

Informacja o basenie

SPA Hotel Gloria, Dział SPA

ul. Sybiraków 31, ul. 37-700 Przemyśl tel.: 509 831 148

 

 Basen  SPA Gloria informuje, że dnia  30.09.2019r otrzymał  od  Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego warunkową ocenę zbiorczą roczną jakości przydatności wody do kąpieli , w naszym obiekcie , co odpowiada wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 9.11.2015 r.( DZ.U. z 2015r poz.2016)

Temperatura wody w obu nieckach i jacuzzi jest stała i wynosi  29 stopni.

KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY Z   DN.  05.05.2021 r.

-PARAMETRY MIKROBIOLOGICZNE  -   PRAWIDŁOWE

-PARAMETRY FIZYKOCHEMICZNE   -   PRAWIDŁOWE

 

Badanie wykonane przez

LABORATORIUM ŚRODOWISKOWE

SGS POLSKA SP.ZO.O.

43-200 PSZCZYNA

UL. CIESZYŃSKA 52A

Wytyczne dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.
Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny, 1.06.2020 r.
 
Celem wdrażanych procedur jest:
Dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników i użytkowników basenów, saun i innych obiektów tego typu.
Minimalizacja ryzyka zakażenia użytkowników, pracowników obiektów oraz innych osób z zewnątrz.
Ograniczenie liczby kontaktów na terenie obiektu w danym przedziale czasowym, w ramach zabezpieczenia przed ryzykiem zakażenia.
Kompleksowe działanie dostosowane do etapu zaawansowania stanu epidemicznego.
Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników
Pracodawca jest obowiązany zapewnić osobom zatrudnionym, niezależnie od podstawy zatrudnienia, rękawiczki jednorazowe lub środki do dezynfekcji rąk.
W przypadku obsługi (np. kasjerzy, osoby pracujące w szatni) zaleca się zaopatrzenie osób pracujących w bezpośrednim kontakcie z użytkownikami w środki ochrony osobistej, takie jak przyłbice, maseczki, rękawiczki jednorazowe. Ponadto – jeśli to możliwe – zamontowanie przesłon ze szkła lub przeźroczystego tworzywa sztucznego, izolujących ich stanowisko pracy od osób oczekujących w kolejce do szatni lub po bilety.
Nadzorowanie liczby użytkowników korzystających z obiektów.
Rekomenduje się:
zapewnienie odległości między stanowiskami pracy wynoszącej co najmniej 1,5 m, chyba że jest to niemożliwe ze względu na charakter działalności. Wtedy jednak zakład musi zapewnić środki ochrony osobistej,
zachować bezpieczną odległość od użytkownika i współpracowników (rekomendowane są 2 metry),
ustalenie stałych, jak najmniej licznych zmian pracowników,
ograniczenie interakcji personelu pracującego na różnych zmianach i zapewnienie czyszczenia i mycia pomieszczeń pomiędzy zmianami,
regularnie często i dokładnie myć ręce wodą z mydłem zgodnie z instrukcją znajdującą się przy umywalce i dezynfekować osuszone dłonie środkiem na bazie alkoholu (min. 60%), obowiązkowo przed rozpoczęciem pracy,
podczas kaszlu i kichania zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce,
starać się nie dotykać dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu,
dołożyć wszelkich starań, aby stanowiska pracy były czyste i higieniczne, szczególnie po zakończonym dniu pracy. Należy pamiętać o dezynfekcji powierzchni dotykowych, jak słuchawka telefonu, klawiatura i myszka, włączniki świateł czy biurka oraz sprzętu używanego przez ratowników. Ratownik powinien posiadać swój indywidualny gwizdek,
regularnie (kilka razy w ciągu dnia) czyścić powierzchnie wspólne, z którymi stykają się klienci, np. klamki drzwi wejściowych, poręcze, blaty, oparcia krzeseł,
gdzie to możliwe, wykorzystywanie do komunikacji metod na odległość, takich jak telefon komórkowy lub radio.
Zapewnienie bezpieczeństwa klientów
Należy zwrócić szczególną uwagę na:
ustalenie i kontrolę maksymalnej liczby użytkowników – biorąc pod uwagę zróżnicowanie wielkości obiektów, liczba osób przebywających w jednym czasie na ich terenie powinna być ustalona indywidualnie. Liczba osób jednoczasowo korzystających z obiektu nie może przekraczać 50% maksymalnego obciążenia, jednocześnie nie może być to więcej niż 150 osób
umieszczenie informacji o maksymalnej liczbie użytkowników przy wejściu do obiektu;
maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 4 osoby jednocześnie
Zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków, brodzika – poprzez zastosowanie widocznych wskazówek (np. naklejki na podłodze lub stojące znaki).
Wyposażenie obiektu w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk przy wejściu, w przebieralni, przy umywalce w toalecie oraz w pomieszczeniu z natryskami.
Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu.
Przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach - obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Przestrzeganie ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej, przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
Równomierne rozmieszczenie osób kąpiących się lub pływających w niecce basenowej, ewentualne rozważenie podziału powierzchni basenu za pomocą lin/pływaków na mniejsze fragmenty w dużych obiektach.
W przypadku małych niecek i jacuzzi, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego zaleca się - korzystanie z nich pojedynczo lub w kilka osób pozostających we wspólnie zamieszkujących.
W przypadku małych niecek basenowych i jacuzzi, w których nie prowadzi się dezynfekcji związkami chloru, zaleca się jej wprowadzenie.

Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
Obowiązkowe dezynfekowanie powierzchni wspólnych w strefie wejścia, szatni, przebieralni, z którymi stykają się użytkownicy (z wyłączeniem podłogi) – regularnie (kilka razy w ciągu dnia).
Nie prowadzenie dezynfekcji natryskowej większych powierzchni przy użyciu alkoholowych środków dezynfekcyjnych, ponieważ istnieje ryzyko podwyższenia stężenia par w powietrzu i przekroczenia granicy wybuchowości.
Zaleca się wywieszenie w toalecie instrukcji dotyczących:
mycia rąk
dezynfekcji rąk
zdejmowania i zakładania rękawiczek
zdejmowania i zakładania maseczki.

Nadzorowanie organizowanych zajęć grupowych, takich jak: aerobik lub nauka pływania. Istotne znaczenie ma ograniczenie liczebności osób w grupach, umożliwiające zachowanie wymaganych odległości między ćwiczącymi. Jeśli omówione wyżej warunki nie są możliwe do spełnienia, należy rozważyć rezygnację z organizacji tego rodzaju zajęć do czasu, kiedy będą one mogły być dotrzymane.
Ograniczenie działalności saun:
ograniczenie liczby osób korzystających w jednym czasie z saun do 50% maksymalnej zajętości,
rekomendacja zamknięcia saun, które nie zapewniają temperatury większej niż 60oC,
obowiązkowe korzystanie z saun boso, bez okrycia wierzchniego za wyjątkiem ręcznika (drzwi do sauny muszą pozostać zamknięte w celu utrzymania żądanej temperatury).

Procedury zapobiegawcze: podejrzenie zakażenia koronawirusem pracownika
Pracownicy obiektu powinni zostać poinstruowani, że w przypadku wystąpienia niepokojących objawów nie powinni przychodzić do pracy, powinni pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogarszania się stanu zdrowia zadzwonić pod nr 999 lub 112 i poinformować, że mogą być zakażeni koronawirusem.
Zaleca się bieżące śledzenie informacji Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, dostępnych na stronach gis.gov.pl lub https://www.gov.pl/web/koronawirus/, a także obowiązujących przepisów prawa.
W przypadku wystąpienia u pracownika wykonującego swoje zadania na stanowisku pracy niepokojących objawów sugerujących zakażenie koronawirusem należy niezwłocznie odsunąć pracownika od pracy i odesłać transportem indywidualnym (własnym lub sanitarnym) do domu lub w przypadku gdy jest to niemożliwe, pracownik powinien oczekiwać na transport w wyznaczonym pomieszczeniu, w którym jest możliwe czasowe odizolowanie od innych osób.
W przypadku gdy nie ma możliwości dedykowania pomieszczenia dla osoby podejrzanej o zakażenie należy wydzielić miejsce, w  którym osoba ta bezpiecznie poczeka na transport w odległości minimum 2 m od pozostałych osób.
Należy wstrzymać przyjmowanie użytkowników, powiadomić właściwą miejscowo powiatową stację sanitarno-epidemiologiczną i stosować się ściśle do wydawanych instrukcji i poleceń.
Zaleca się ustalenie obszaru, w którym poruszał się i przebywał pracownik, przeprowadzenie rutynowego sprzątania oraz zdezynfekowanie powierzchni dotykowych (klamki, poręcze, uchwyty, itp.).

Rekomenduje się stosowanie się do zaleceń państwowego powiatowego inspektora sanitarnego przy ustalaniu, czy należy wdrożyć dodatkowe procedury biorąc pod uwagę zaistniały przypadek.

Procedury postępowania w przypadku podejrzenia u użytkownika zakażenia koronawirusem
W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie powinna zostać wpuszczona na teren lokalu. Powinna zostać poinstruowana o jak najszybszym zgłoszeniu się do najbliższego oddziału zakaźnego celem konsultacji z lekarzem, poprzez udanie się tam transportem własnym lub powiadomienie 999 albo 112.


Zgłoszenie incydentu do kierownictwa obiektu, co umożliwi obsłudze ustalenie obszaru, w którym poruszała się i przebywała osoba, przeprowadzenie rutynowego sprzątania oraz zdezynfekowanie powierzchni dotykowych (klamki, poręcze, uchwyty, itp.).
Ustalenie listy pracowników oraz użytkowników, o ile to możliwe, obecnych w tym samym czasie w obiekcie, którzy mieli kontakt z zakażonym i przekazanie zalecenia stosowania się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dostępnych na stronie gov.pl/web/koronawirus/ oraz gis.gov.pl.
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące wytycznych dla uruchamianych branż? Nasi eksperci są dostępni pod numerami telefonów 732 122 500 lub 22 484 84 84.
 

Pokaż treść Ukryj treść
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria