Weekend we Dwoje - czas dla siebie,  SPA Hotel Gloria Przemyśl

Pakiety hotelowe - zabiegi i noclegi

To bardzo atrakcyjna propozycja i trafiony pomysł, aby spędzić romantyczny weekend we dwoje. Pakiet idealny dla osób, które pragną przeżyć razem cudowne chwile w bardzo oryginalny sposób – relaksując się i odpoczywając w SPA.


W pakiecie Weekend we Dwoje:

  • 2 noclegi w pokoju z łożem małżeńskim przystrojony płatkami róż
  • butelka szampana w pokoju
  • 2 śniadania w formie stołu szwedzkiego
  • romantyczna kolacja przy świecach i nastrojowej muzyce
  • masaż gorącą święcą dla Niej

Relaksujący, orientalny masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłym i jedwabistym dotykiem. Rytuał jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m. in. masła Shea, masła Illipe oraz olejków sojowych i jojoba. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły o gwarantuje niepowtarzalne doznania.

  • masaż Mer&Sens gorącymi kamieniami dla Niego

Masaż z użyciem gorących i zimnych kamieni, pomaga pozbyć się napięć i stresu. Działa relaksująco i uspokajająco. Poprawia odżywienie skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.

  • konsultacja specjalisty i indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz dla 2 osób

Dedykowane pakiety hotelowe zabiegi i noclegi zapewnią idealny odpoczynek.

Weekend we Dwoje - czas dla siebie.

 
Telefon
recepcja
Sprawdź ceny i dostępność Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria